За останнє десятиріччя Туреччина впевнено вийшла в світові лідери за якістю та рівнем надання медичних послуг. Жителі багатьох країн обирають саме турецькі клініки для проходження обстежень, лікування онкології, захворювань серцево-судинної системи, органів зору та комплексного покращення стану здоров’я. Провідні лікарні пропонують спеціальні оздоровчі послуги, програми для іноземців із залученням кращих фахівців та перекладачів.

Не виключенням є й провінція Мугла, де приїхавши на відпочинок або придбавши нерухомість в Фетхіє, наприклад, можна одночасно отримати якісне медичне обслуговування від основних фахівців.

Такі послуги надаються спеціалізованими Центрами оздоровчого туризму. У Фетхіє це – клініка Lokman Hekim Esnaf, що займає площу в 9000 м2, має в своєму розпорядженні висококваліфікований персонал та новітнє обладнання.

Персонал клініки включає більше 50-ти лікарів різної спеціалізації й 400 медсестер. У ній можна пройти якісне обстеження, діагностику (в тому числі ранню) та лікування за такими напрямками як кардіологія, офтальмологія, урологія, неврологія, фізіотерапія, нейрохірургія, онкологія і педіатрія, відвідати ЛОРа, дієтолога, психолога, дерматолога, пластичного хірурга та інших фахівців, а також здати різноманітні комплекси аналізів.

У всіх палатах клініки є власна ванна кімната, кондиціонер, холодильник, телефон, супутникове телебачення і Wi-Fi. Щоб не було жодних мовних бар’єрів, у режимі 24/7 працює відділення для іноземних пацієнтів з перекладачами з англійської, російської, французької та німецької мови.

Фетхіє запрошує на медичний туризм
Фетхіє запрошує на медичний туризм