Кілька невеликих, але дуже приємних новин підготувала влада Фетхіє (Туреччина) для всіх, хто обирає це місто для відпочинку або придбання нерухомості.

Найближчим за часом оновленням міської інфраструктури стане відкриття першого критого басейну з підігрівом, яке заплановане вже на лютий цього року. Із запуском басейну кожен бажаючий зможе займатися плаванням і підтримувати себе у формі навіть у той сезон, коли море занадто холодне для купання.

Також у цьому році планується розширення та асфальтування дороги на Каякой, відомий як місто-привид в околицях Фетхіє. Для будівництва автомобільної дороги вирубуються старі дерева, що викликало неоднозначну реакцію суспільства. Місцева ж влада вважає, що розширення траси на 3 метри посприяє розвитку туризму в регіоні. До однієї з найвідоміших пам’яток можна буде дістатися набагато простіше.

Ще одна новина – початок будівництва фунікулера, маршрут якого пройде від Оваджика до гори Бабадаг. Передбачається, що канатна дорога відкриється в травні-червні 2018 року. Тоді до вершини Бабадаг, де розташовуються майданчики для парапланеризму, кафе та просто відкривається захоплюючий вид, можна буде дістатися всього за 7 хвилин. Сьогодні, щоб потрапити на гору, потрібно витратити не менше півгодини. Подорож на фунікулері – це набагато швидше, цікавіше й безпечніше.

Фетхіє оновлюється
Фетхіє оновлюється