Вартість житла є одним із основних критеріїв при виборі підходящого варіанту, а турецька Аланія славиться тим, що тут можна придбати дуже навіть бюджетні квартири. Втім, не все так просто! Щоб купити недорогу нерухомість в Аланії та не промахнутися з вибором, потрібно знати декілька хитрощів. Про них-то ми зараз і розповімо.

1. Звертайте увагу на житлові комплекси, що будуються. На етапі будівництва квартири продаються дешевше, аніж після здачі будинку в експлуатацію.

АЛЕ: Обирайте комплекси, зведення яких підходить до завершення, щоб уникнути неприємностей із замороженим будівництвом.

2. Вибирайте термінові угоди, якщо купуєте вторинне житло. Коли продавцю потрібно продати нерухомість швидко, він готовий скинути на неї ціну.

АЛЕ: Уважно перевіряйте документи продавця. ТАПУ повинен бути оформлений на нього, житло знаходитися у власності, а різні обтяження, які можуть перешкодити розпоряджатися житлом, відсутні (застави, кредити тощо).

3. Віддавайте перевагу невеликим населеним пунктам, які входять до муніципалітету Аланії, але поки не вважаються курортним центром. Це, наприклад, Махмутлар та Авсаллар, де активно будується сучасна нерухомість і коштує дешевше, ніж в центрі Аланії.

АЛЕ: Звертайте увагу на інфраструктуру, транспорт і розташування відносно до моря. Комплекс в нерозвиненому або далекому від набережної районі не принесе такого задоволення від проживання та знижує до мінімуму інвестиційний потенціал квартири.

4. Намагайтеся оплатити покупку повністю. Багато продавців і забудовників додатково знижують ціну житла, якщо оплата вноситься одним платежем.

АЛЕ: Платіть за квартиру тільки після оформлення договору купівлі-продажу, щоб убезпечити себе від шахрайства.

5. Користуйтеся послугами місцевих агентств нерухомості, які тісно співпрацюють з турецькими партнерами. Як правило, в них (у компанії CTM-Group так точно!) є домовленості із забудовниками, які дозволяють знизити ціну на нерухомість або скористатися іншими акційними пропозиціями щодо неї.

АЛЕ: Працюйте тільки із перевіреними посередниками. Читайте відгуки про них, розпитуйте знайомих, ходіть на семінари або інші організовані ними заходи. Це також дозволить уберегтися від шахраїв на ринку нерухомості.

Як купити недорогу квартиру в Аланії?
Як купити недорогу квартиру в Аланії?