Туреччина набирає популярність серед туристів та інвесторів, а апартаменти в Аланії не перестають дивувати оригінальністю. Яскравим прикладом цього став нещодавно анонсований проект, що буде реалізований в районі Конакли.

Житловий комплекс, який планується здати в експлуатацію у 2020 році, не має аналогів у країні. Головна його особливість – «халяльність». Він стане ідеальним варіантом для покупців, що з релігійних чи етичних причин не можуть оселитися в класичних масових комплексах, але мають у своєму розпорядженні достатній бюджет, щоб стати власником елітної нерухомості.

Плани у забудовників грандіозні. Згідно із оприлюдненим проектом, комплекс буде 7-зірковим і розташовуватиметься в 13-ти км від центру Аланії, поруч із відомими 5-зірковими готелями. Він:

  • займатиме площу в 76 тисяч м2, 31 тисяча з яких піде під зони відпочинку з апельсиновими садами;
  • матиме у своєму розпорядженні власну інфраструктуру – басейни, спортивні та дитячі майданчики, ресторани, кінотеатри, СПА-салони, магазини, поле для гольфу, закритий пляж, до якого можна буде допливти на гондолах по водному каналу, і навіть вертолітний майданчик з гелікоптером;
  • побудований на дотриманні принципів приватності з виділенням як загальних, так і окремих (для чоловіків і жінок) зон відпочинку;
  • стане також культурним і діловим центром за рахунок обладнання багатофункціонального корпусу з молельною кімнатою, виставковими та бізнес-залами, бібліотекою;
  • пропонуватиме великий вибір об’єктів для придбання – квартири площею 67-347 м2, таунхауси, вілли з басейном, готельна нерухомість (номера в готелі, які обов’язково передаються в управління забудовника на 20 років). Покупцям надається розстрочка на 32 місяці.

Архітектурний ансамбль житлового комплексу буде виконано в класичному мусульманському стилі із сучасними нотками.

Забудовники розраховують, що настільки унікальне житло буде затребуване не тільки у покупців, які сповідують іслам, а й у інвесторів. Так як пропозицій для відпочинку з аналогічними умовами в регіоні немає, квартири та вілли в комплексі стануть вигідним капіталовкладенням для подальшої оренди.

У Туреччині з’явиться «халяльне» житло
У Туреччині з’явиться «халяльне» житло