Ще один масштабний проект щодо нерухомості в Фетхіє та благоустрою міста повністю реалізований. У липні відбулося урочисте відкриття Парку імені героя Фетхі Бея (Şehit Fethi Bey Parkı), який вже став новим улюбленим місцем жителів та гостей міста.

Про початок реалізації проекту було оголошено в червні 2017 року. Тоді дика і занедбана територія пустиря, розташованого недалеко від лікарні Devlet (State) Hospital, привернула увагу влади Фетхіє. Вона прийняла рішення про необхідність благоустрою ділянки й розробила для цього масштабний проект.

Новий парк вирішили назвати на честь Фетхі Бея (його ім’я, тільки в жіночому роді, носить і саме місто) – відомого турецького льотчика, який задумав зробити перший дальній переліт зі Стамбула в Каїр, але зазнав аварії й отримав звання першого героя ВПС Туреччини (дослівно – мученика).

Будівництво тривало трохи більше року і сьогодні Şehit Fethi Bey Parkı активно приймає гостей. На території парку, що становить 68 000 м2, розташовані численні зони відпочинку для дітей і дорослих. Тут багато дерев, зелених газонів та прогулянкових доріжок. А якщо ви втомилися від ходьби, можете відпочити на лавці або шезлонзі з видом на затоку, в альтанці або навіть влаштувати пікнік у відведеній для цього зоні.

Для любителів активного відпочинку в парку знайдуться спортивні майданчики, довга доріжка для велосипедистів і бігунів, а також скейт-зона. Дітворі припадуть до душі безпечні дитячі майданчики з гойдалками, лабіринтами та ігровими зонами.

Вся територія парку прикрашена оригінальними скульптурними композиціями на будь-який смак і колір: від улюблених дітьми смурфиків до гігантських равликів, паперових корабликів і вітряків.

У Фетхіє відкрився новий парк відпочинку
У Фетхіє відкрився новий парк відпочинку