У Фетхіє набирає популярность оренда заміської нерухомості.

Коли мова заходить про Фетхіє, перше, що представляється відпочиваючим - це мальовничі пляжі, історичні місця, відомі майданчики для парапланеризму, сучасна нерухомість в Фетхіє і комфортабельні готелі.

Серед місцевих і іноземних туристів все більш популярною стає оренда вілл в Фетхіє в Туреччині, яка дає можливість відпочити і попрацювати на самоті під час спалаху коронавируса. Як наслідок, різко зріс попит і досить помітно на оренду на заміській нерухомості, стали більше популярні вілли або будинку на одну сім'ю. Мандрівники, які бажають безпечно відпочити, вибирають альтернативу проживанню в завантажених готелях.

Соціальне дистанціювання стало невід'ємним аспектом життя людей і вплинуло на переваги у відпустці в 2020 році і тенденція продовжується в новому 2021 році.

Відзначаємо, що користуються найбільшим попитом на вілли спостерігається з боку британців, слідом за якими йдуть німці, голландці, бельгійці, французи і українці.

«Бронювання на сезон 2021 роки вже почалося. Першими замовлення роблять англійці, німці та вихідці з інших європейських країн », як заявляє компанія Orka Holidays працює по оренді нерухомості в Фетхіє. В асортименті пропозицій компанії апартаменти і вілли в житлових комплексах із загальним басейном також вілли з індивідуальним басейном, надані всі умови для проведення відпустки,проживання і віддаленої роботи в тиші і комфорті.

Агенція закордонноі нерухомості CTM-Group активно співпрацює з компанією Orka Holidays і готове запропонувати підбір нерухомості в Фетхіє під Ваш персональний запит. Зробити попередню заявку на підбір нерухомості для відпочинку можна на нашому сервісі: https://ctm-group.com.ua/lp/turkey

Ми допоможемо на всіх етапах: від підбору об'єкта за розумною ціною і організації Вашої поїздки на відпочинок.

Залишайте заявку на нашому сайті або зателефонуйте нам!

У Фетхіє відпочиваючі все частіше орендують вілли
У Фетхіє відпочиваючі все частіше орендують вілли