Завдяки громадянам Казахстану та України в Туреччині різко зросли продажі нерухомості

У квітні в Туреччині було продано 133 тисячі будинків та квартир, що на 39 відсотків більше, ніж рік тому. Головні іноземні покупці турецької нерухомості – громадяни України та Казахстану.

У Туреччині різко зросли продажі житлової нерухомості, у тому числі у зв'язку з високим попитом на будинки та квартири в українців та казахів та інших інвесторів із різних країн. У квітні було продано 133 058 одиниць житла, при цьому цей показник зріс на 38,8 відсотка порівняно з тим самим місяцем минулого року, заявило у вівторок, 17 березня, статистичне відомство Туреччини Tüik.

При цьому кількість угод із купівлі нерухомості з громадянами іноземних держав зросла непропорційно сильно - на 58,1 відсотка. За місяць число куплених квартир та будинків у Туреччині збільшилося вдвічі – з 547 у березні до 1152 у квітні. За рік цей показник зріс на 186%.

Продаж турецької нерухомості українцям також різко зріс. У квітні порівняно з тим самим місяцем минулого року цей показник збільшився на 180 відсотків, у порівнянні з березнем – на 56 відсотків.

Для іноземців інвестиції в турецьку нерухомість привабливі, в тому числі через ослаблення національної валюти - ліри. Лише у 2021 році ліра впала на 44 відсотки до долара, поточного року ця тенденція продовжується.

Продажі нерухомості в Туреччині зросли у 2022 році
Продажі нерухомості в Туреччині зросли у 2022 році