Завершено довгоочікуванний "проект канатна дорога Бабадаг" в місті Фетхіє в Туреччині!

Канатна дорога Бабадаг, яка починається з тераси Олюденіз, триває на проміжній станції на висоті 200 і ведуча на 1700 - метрову злітно - посадочну смугу Бабадаг, до якого раніше можна було дістатися на джипі за 20-30 хвилин. Тепер туристам, які хочуть побачити красу Фетхіє з висоти по канатній дорозі на фунікулері займе всього за сім хвилин. Згідно з прогнозами, щорічно канатна дорога буде обслуговувати до 250-300 тисяч пасажирів.

Babadag - один з кращих центрів в світі по параглайдингу, який робить великий внесок в економіку регіону, збільшуючи її показники. На верху гори обладнано три стартових майданчики для парапланеристів. Перша стартовий майданчик знаходиться на висоті 1650 метрів, другий майданчик трохи вище першої, а третя, найвища, розташована практично на самій вершині Бабадаг - на висоті 1960 метрів над рівнем моря. Стартові майданчики на горі призначені для зльоту під різний напрям вітру. У сезон безпечних польотів в Олюденіз переважають південні вітру, під які для зльоту призначена нижня стартовий майданчик: вона найширша, і більшість стрибків з парапланом відбувається саме звідси.

Крім канатної дороги в Бабадагі, були завершені різні соціальні об'єкти від кафе до театру і ландшафтних робіт. В рамках проекту є панорамна тераса і ресторан на висоті 1700 і 1900 метрів над рівнем моря. Тут можна відпочити в чудових кафе і ресторанах, поспостерігати і сфотографувати зліт десятків парашутів і їх чудові шоу в небі. Крім того, з Бабадаг можна легко оглянути лагуну Олюденіз, бухту кораблів і його околиці.

Оскільки канатна дорога буде працювати цілий рік, а не тільки влітку, власники нерухомості в Фетхіє матимуть можливість відвідувати Бабадаг для відпочинку в затишних кафе і параглайдингу! У зв'язку зі збільшенням курортного сезону і можливості відпочинку взимку, експерти ринку нерухомості прогнозують подальше зростання цін, на земельні ділянки, будинки і квартири в Фетхіє. Володіти нерухомістю саме тут ставати дуже вигідно і престижно! І як очікується, робота канатної дороги надасть велику підтримку економічному та соціальному розвитку Фетхіє, а також турецької туристичної галузі та надасть можливість роботи готелям протягом 12 місяців.

Завершено проект Канатна дорога Бабадаг
Завершено проект Канатна дорога Бабадаг