Приємна новина для українців, що подорожують до Туреччини!
Прикордонна служба України повідомила, що з весни 2022 року збільшується вдвічі кількість рейсів нової поромної переправи з України до Румунії: "Орлівка (Одеська область) – Isaccea (Romania)".
Вартість переправи на легковому автомобілі – 15 Євро.
За кожного пасажира – 1 Євро.
Це надасть комфорту мандрівникам до Туреччини на авто з центральної та східної частини України.

  •  Усі межі – 5 хвилин і не більше.
  •  Ніде жодних запитань.
  •  Ніде не вимагали сертифікату про вакцинацію.
  •  Рух не через Бурсу (там дорогий міст), а через передмістя Сакар'я.
  •  Рух новою об'їзною дорогою О-7 без заїзду в Стамбул.
  •  Ночівля Стамбулом – варто бронювати готель раніше – в ніч із суботи на неділю майже все було зайнято.
  •  ВАЖЛИВО: при проїзді платними дорогами Туреччини краще проїжджати через шлагбауми "HGS Cash" і платити готівкою або карткою.

Сплатити попередній проїзд дорогами та їхати. Більше жодних умов немає. Румунія – 3 €, Болгарія – 5 € вікенд та 8 € будні дні.
Турецькі автобани – траси з чудовою якістю та розміткою. Щоб ними проїхати, потрібно купити турецький варіант віньєтки – стікер HGS.
Нагадаємо дуже важливі моменти:
- дорогою з Одеси НЕ ТРЕБА рухатися через "Затоку" - треба рухатися через молдавську Паланку (Palanca) - ділянку молдавської траси люб'язно передано Україні.
- по дорозі з Констанци (Румунія) у бік Варни (Болгарія) слід рухатися через прикордонний пункт пропуску Vama Veche (RO ) – Дуранкулак (BG) – не можна рухатися через Kardam, як показує навігатор.
Іноземці мають повне право відвідати Турецьку Республіку на власному авто. Для цього потрібно мати при собі міжнародний страховий поліс, посвідчення водія міжнародного зразка і всі документи на авто. Маючи власний автомобіль у Туреччині величезний бонус для власників нерухомості у Туреччині, що дозволяє відвідати безліч цікавих місць у цій унікальній країні.

Подорож на автомобілі з України до Туреччини
Подорож на автомобілі з України до Туреччини