Отримати громадянство Туреччини за інвестиції в об’єкти нерухомості стане ще простіше. Відповідні зміни вже внесені до законодавства країни та наберуть чинності у травні 2018 року. Згідно із ними, право на отримання інвестиційного громадянства надаватиметься кожному іноземцю, що придбав нерухомість в Туреччині вартістю від 300 тисяч доларів (раніше – від 1 мільйона доларів).

Така зміна пов’язана із прагненням влади залучити додаткові іноземні інвестиції та збільшити темпи продажу житла в країні. На необхідність зниження мінімальної вартості об’єкта вказав ще й аналіз ринку. Виявилося, що основна кількість продажів зосереджена саме в цьому ціновому сегменті, а тому доцільно встановити порогову вартість нерухомості для отримання інвестиційного громадянства на рівні 300 тисяч доларів США.

Зауважимо, що українці також можуть взяти участь у програмі «громадянство за інвестиції». Але у зв’язку із тим, що в нашій країні подвійне громадянство не передбачене, отримання паспорту Туреччини спричинить собою втрату українського.

Туреччина змінює умови громадянства за інвестиції
Туреччина змінює умови громадянства за інвестиції