Комфортабельна нерухомість біля моря стає особливо привабливою, якщо поряд із нею знаходиться чистий, облаштований і безпечний пляж. Таких пляжів більш усього в Туреччині, про що говорять результати щорічного присвоєння Блакитних прапорів.

Блакитний прапор – це міжнародна відзнака, екологічний сертифікат, який присуджується з 1987 року причалам та пляжам, де морська вода придатна для безпечного купання, відповідає високим стандартам якості, а самі вони підходять для комфортного відпочинку.

Туреччина в 2019 році стала лідером за кількістю виданих їй Прапорів, за нею йдуть Іспанія та Греція. Всього по країні нагородою відзначені понад 450 пляжів, 150 з яких відкриті для безкоштовного відвідування всіма бажаючими.

Втім, це не єдиний рекорд Туреччини в цьому плані. Анталія стала світовим лідером за кількістю Блакитних прапорів і зібрала у себе цілих 202 чистих пляжів. Це – абсолютний рекорд серед інших міст, який ще раз підкреслює туристичну спрямованість та розвиненість регіону. Достатньо нагород отримали також регіони Мугла (102), Ізмір (49) і Айдин (30).

Анталія – світовий лідер за Блакитними прапорами
Анталія – світовий лідер за Блакитними прапорами