Острів Гемілер (Gemiler koyu) найпопулярніша серед яхтсменів  та пам'ятка Олюденіз.

Острів Гемілер розташований всього в восьми кілометрах від міста Фетхіє і є популярним серед яхтсменов.Цьому сприяла зручна і безпечна стоянка яхт на північній стороні острова, а й історичні руїни візантійських церков і залишків поселення IV - VI століть нашої ери.

Турецька назва острова - Gemiler Adası перекладається як Острів моряків. Зокрема тому археологи припускають, що острів міг бути місцем первісного поховання Святого Миколая - покровителя моряков.Остров Гемілер також іноді називають островом Святого Ніколая.Одна з церков була вирубана в скелі на вершині острова.В церкви досі збереглися залишки фресок.

Передбачається, що саме в цій церкві був похований Святий Миколай. Острів Гемілер носить назву «острів Святого Миколая» та прославився на весь світ завдяки великій кількості історичних руїн. Дуже зручно добиратися на острів із затоки Гемілер або Блакитної Лагуни.

На півночі острова Гемілер знаходяться в повному обсязі затонулі руїни складу і причалу, дуже красивими і величними є руїни старовинних каплицею і церков.

Власники нерухомості в Фетхіє мають також можливість відвідувати острів для відпочинку і подорожі!

Острів Gemiler в Фетхіє
Острів Gemiler в Фетхіє