Нова послуга для іноземних громадян з’явилася в Туреччині. Міністерство охорони здоров’я покращує підтримку туристів та іноземців, яким необхідна медична допомога на території країни, і запускає спеціальну «гарячу лінію».

Послуга надається іноземним громадянам, що вже перебувають у Туреччині (на відпочинку, мають нерухомість в Туреччині або ВНЖ) і тим, хто тільки планує відправитися сюди, щоб пройти обстеження чи курс лікування у місцевих клініках. Вона працює цілодобово та є повністю безкоштовною.

Відділ міжнародної підтримки хворим консультує шістьма мовами: англійською, французькою, арабською, німецькою, фарсі й російською. Зв’язатися із ним можна по мобільному номеру 0-850-288-38-38 (дзвінки безкоштовні) та проконсультуватися щодо будь-якого питання.

Сьогодні на «гарячій лінії» працює 28 операторів, які з початку року прийняли понад 31 тисячу дзвінків. В основному, послугою користуються іноземні туристи, які зіткнулися з проблемами зі здоров’ям на відпочинку. Набирає вона популярності й серед бажаючих відвідати Туреччину з метою медичного туризму.

Оператори відділу вислуховують проблему, направляють пацієнтів до підходящих клінік і з’єднують їх з лікарями, яких попередньо вводять у курс справи по ситуації, що склалася.

«Гаряча лінія» для іноземців від Мінздраву
«Гаряча лінія» для іноземців від Мінздраву