Ринок нерухомості в турецькій провінції Анталія переживає свої найкращі часи. З початку 2019 року продажі на ньому безперервно ростуть і все більший відсоток покупців припадає на іноземців. Іноземні громадяни обирають квартири в Аланії, Кемері, Анталії та придбали вже більше 6,2 тисяч об’єктів. А це в річному співвідношенні становить 19% приросту.

Ріелтерські компанії й забудовники регіону все більше орієнтуються на іноземців, які віддають йому перевагу для відпочинку і придбання нерухомості. Причинами такої популярності та підвищення попиту є наявність програми «громадянство за інвестиції», що дозволяє іноземцям отримати громадянство Туреччини при купівлі житла вартістю від 250 тисяч доларів, а також прийнятні ціни на нерухомість, різноманітність пропозицій на ринку й високі стандарти будівництва.

Іноземні громадяни, купуючи нерухомість, можуть оформити іпотеку, розстрочку платежів або скористатися іншими вигідними акціями від забудовників, орієнтованих на роботу за кордон. Придбане житло можна використовувати для власного проживання (за статистикою, так відбувається найчастіше) або для здачі в оренду.

Найбільше угод в Анталії припадає на жителів країн Близького Сходу і Перської затоки, Німеччини, Великобританії, Росії, Афганістану та Азербайджану. Українці також обирають цей регіон для покупок. Експерти ж очікують рекордного показника продажів іноземцям – 10 тисяч об’єктів нерухомості за рік.

Житло в Анталії активно продається
Житло в Анталії активно продається