Іноземні громадяни скуповують нерухомість в Туреччині рекордними темпами. Мало того, що показники продажів стабільно ростуть, так ще й демонструють істотний відсоток приросту. Тільки за лютий 2019 року кількість укладених з іноземцями угод купівлі-продажу збільшилася на 92% у порівнянні з аналогічним періодом 2018-го.

Загальна кількість продажів склала трохи більше 3,3 тисяч об’єктів. Таку інформацію опублікував Турецький статистичний інститут, підбивши підсумки останнього місяця зими.

Згідно статистики, найбільшою популярністю серед зарубіжних покупців користується Стамбул, на який припадає майже половина угод (1 440), за ним слідують курортна Анталія (672) та столиця держави Анкара (196). Підвищується попит також на вілли в Аланії, бо середня ціна на них набагато бюджетніша, ніж у центрі регіону (приблизно 70-80 тисяч євро до 50 тисяч).

Найактивнішими іноземцями виявилися громадяни Іраку, Ірану, Росії та Афганістану, а ось місцеві жителі стали купувати житло в країні менше. За метою придбання лідирують власне проживання і відпочинок, а також здача житла в оренду для отримання регулярного прибутку.

Продажі іноземцям в Туреччині стабільно ростуть
Продажі іноземцям в Туреччині стабільно ростуть