Інвестиції в Туреччині | Каталог новобудов в Туреччині

Продаж квартири 1+1 в новому інвестиційному проекті Oba Begonia Garden в Районі Оба в Аланії. Кварт...
Площа від 42.2 М
Спальні 1
Ванні 1
Апартаменти 2+1 в житловому комплексі Sofia Park Residence в Каргиджаке c oф - плану від забудовника...
Площа від 78 М
Спальні 2
Ванні 1
Продано
Інвестування на стадіі забудови в апартаменти 1+1 в новому житловому комплексі Al Firdaus Residence ...
Площа від 57 М
Спальні 1
Ванні 1
Продаж квартири 2+1 в новому житловому комплексі Via Mar Residence в Каргиджаку (Туреччина). Новий ж...
Площа від 121 М
Спальні 2
Ванні 1
Продано
Продаж комерційної нерухомості в районі Конакли - Аланія. Магазин в торговому центрі 150 м.кв.
Площа від 150 М
Спальні 0
Ванні 1

Інвестиціі в нерухомість Туреччини

Інвестування у нерухомість Туреччини! Інвестування в будівництво вілл та квартир, комерційноі нерухомості на початку будівництва!

➤ Інвестування у нерухомість - вигідне рішення! Придбати нерухомість Туреччини або навіть переїхати в цю країну для постійного проживання все частіше приймають іноземні щодо неї громадяни. І дійсно - таке придбання дозволяє зробити правильну інвестицію в своє майбутнє.

✓ Головною причиною привабливості Туреччини для інвестицій є унікальність самої країни. Саме в ній традиційний східний колорит поєднується з європейським уявленням про життя, історія межує із сучасністю, а курортні міста (Аланія, Фетхіє) збирають велику кількість туристів з різних країн світу. А турецька економіка, в свою чергу, розвивається бурхливими темпами.

⭐ Агенція нерухомості CTM-Group пропонує перспективну нерухомість в Туреччині для інвестицій. Ми готові запропонувати широкі можливості для вигідного вкладення коштів і отримання стабільного доходу. Нашим покупцям доступна інвестиційна нерухомість в Туреччині безпосередньо від забудовника за максимально вигідними цінами в перспективних районах.

У Турецькій Республіці створено унікальний інвестиційний клімат, який дозволяє іноземним інвесторам відчувати себе вільно і захищено. Серед причин для роботи саме на турецькому ринку можна назвати:

  • Відсутність ПДВ при придбанні житла;
  • Низький податок при придбанні нерухомості;
  • Можливість отримання робочої візи іноземними інвесторами;
  • Можливість отримати турецьке громадянство при придбання нерухомості від $ 250 тис.
  • прийнятного рівня цін на комфортабельне житло, побудоване відповідно до європейських стандартів якості і безпеки;
  • можливості оформлення ВНЖ після покупки житла;
  • стабільного прибутку, яку можна отримувати при здачі в оренду квартири в містах Фетхіє, Аланія, інших курортних районах;
  • високому рівню життя в країні.

Крім того, ми раді запропонувати нашим клієнтам можливість покупки об'єктів в розстрочку, що робить інвестиції в турецьку нерухомість доступними для найширшої аудиторії.

Наша компанія допоможе вам підібрати найкращий об’єкт для інвестицій з широкого каталогу турецької нерухомості. Інвестиції в Туреччину з агенціею нерухомості CTM-Group - це успішне і вигідне вкладення ваших коштів. Пропонуємо вам інвестувати в нерухомість Туреччини: зв'яжіться з нами!

➤ Продаж будинків в Фетхіє та Аланіі, вілл, котеджів, комерційноі нерухомості: 889 пропозицій з цінами і фото об'єктів. Допоможемо недорого купити віллу в Фетхіє, котедж або будинок, комерційну нерухомість.