Оренда вілли 4+1 Panorama Hills в Фетхіе
Опис
Оренда вілли 4+1 Panorama Hills в Фетхіє в районі Оваджік.
Пропонуємо до оренди Orka Panorama Hills villa, вона розташована в нижній частині Оваджіка і знаходиться в декількох хвилинах ходьби від Хісароню. Вілла має 4 двомісних спальних кімнати і велику відкриту площадку навколо індивідуального басейну.
Ця розкішна вілла була спроектована компанією Orka Homes, відомим забудовником в цьому районі, визнаним за свої високі стандарти і сучасний стиль.
Комплекс Panorama Hills був побудований в 2018 році, у відповідності з усіма останніми будівельними нормами.
Orka Panorama Hills villa розташована на ділянці площею 530 м.кв. і є частиною побудованих розкішних вілл, всього 6.
Приватний басейн з підігрівом підходить для сімей, є дитячий басейн з бризками, є душ у басейну, де можна ополоснуться.
На терасах біля басейну досить місця для шезлонгів; тут ви можете відпочити і насолодитися фантастичним видом на гори.
Завдяки розташуванню поблизу центру і сучасного дизайну висока ймовірність здачі вілли в оренду. Нерухомість в Фетхіє в районі Олюденіз, для комфортного проживання і здачі в оренду.
На території комплексу "Panorama Hills" розташовані незалежні вілли. Вілла оточена великими басейнами та ландшафтними садами. Всі об'єкти відкриті для використання цілий рік.
Вілла Panorama Hills з чорними спальнями знаходиться за 39 км від міста Патара і за 44 км від міста Калкан.
Серед зручностей всіх вілл балкон, обідня зона, куточок з телевізором, а також кухня з посудомийною машиною, духовкою, мікрохвильовою піччю, холодильником і чайником. Гостям надаються рушники.
Правила скасування бронювання та передоплати.
- Розміщення дітей та надання додаткових ліжок. Дозволяється проживання дітей будь-якого віку.
- Безкоштовно! При розміщенні однієї дитини молодше 12 років на наявних ліжках проживання їй надається безкоштовно.
- Безкоштовно! При розміщенні однієї дитини молодше 2 років на дитячому ліжечку проживання їй надається безкоштовно.
- Безкоштовно! При розміщенні однієї дитини старшого віку або дорослого на додатковому ліжку проживання їй надається безкоштовно.
- Максимальна кількість додаткових ліжок дитячих ліжечок у номері – 1.
- Додаткові ліжка і дитячі ліжечка надаються за запитом. Потрібно підтвердження з боку готелю щодо надання цієї послуги.
- Домашні тварини Розміщення домашніх тварин не допускається.
Картки, які приймає об'єкт розміщення:
Panorama Hills приймає ці карти та залишає за собою право попереднього блокування коштів на карті до вашого приїзду.
Вартість оренди:
- 1 день - € 300
- 7 днів - € 2000
* У вартість не входить плата за електрику, воду та прибирання по виїзду.
** У разі ранньої резервації (більш ніж за 3 місяці) знижка 10% вартості оренди - діє тільки на літній період!
*** Умови резервації та оплати прописані у договорі
